PracaOferty pracy Warszawa › Początkujący Piekarz / Cukiernik II 6000zł brutto

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Początkujący Piekarz / Cukiernik II 6000zł brutto

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka ciasta zgodnie z instrukcjami
  • przestrzeganie harmonogramu i płynności produkcji
  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo pracy
  • współpraca z zespołem, by dostarczać produkty najwyższej jakości

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanepidu
  • gotowość do pracy na II zmiany od poniedziałku do niedzieli
  • pozytywne nastawienie i wysoka jakość pracy
  • dobra organizacja i wielozadaniowość
  • otwartość na naukę i rozwój osobisty
  • doświadczenie w kuchni, zakładzie cukierniczym, piekarni - mile widziane

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na czas nieokreślony
  • konkurencyjne wynagrodzenie 6000 zł brutto/miesięcznie
  • dynamiczne środowisko pracy
  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe