eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Maszynista offsetowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Maszynista offsetowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego klienta jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce poszukujemy:

Operator Maszyn / Maszynista Offsetowy

Miejsce pracy: Nowy Konik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielna obsługa maszyn drukujących offsetowych
  • ustawianie i kontrola parametrów maszyn
  • wykonywanie konserwacji maszyn
  • produkcja wyrobów zgodnie ze specyfikacją
  • kontrola jakości produktu
  • dbanie o stan techniczny maszyn

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obszarze druku na maszynach offsetowych
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: stała podstawa + system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach
  • system płatnych poleceń pracowniczych
  • program płatnych pomysłów pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł