eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Koordynator ds. rekrutacji

Kto szuka:

Asistwork Sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem (5-7 osób) oraz rozwijanie ich kompetencji
  • koordynowanie procesów rekrutacji na różnego poziomu stanowiska w branży usługowej
  • inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy
  • systematyczne raportowanie efektów działań rekrutacyjnych (system CRM, MS Excel)
  • umiejętność efektywnej współpracy z różnymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży usługowej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • własna inicjatywa, umiejętność kreowania optymalnych rozwiązań, elastyczność w działaniu
  • wysoka orientacja na cel, wytrwałość w działaniu i podnoszeniu wyników rekrutacyjnych w dziale

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w obszarze HR
  • wyzwania, samodzielność w działaniu i dynamiczne środowisko pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00
  • komfortowe warunku pracy w biurowcu w centrum Warszawy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Fakturzysta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Manager ds. Prawnych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Asistwork Sp. z o.o.

branże: HR