eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Restaurant employee

Kto szuka:

Marmarton

Stanowisko:

Restaurant employee

Lokalizacja:

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers.
  • Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare drinks, ice cream and customer service with established standards and adapt them to the needs of our clients.
  • Help your team in a dynamic environment, depending on the section. Such as serving tables, cleaning, washing up, refieling the stock, taking out rubish and other activities.
  • English is the main language of communication.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Peaple with experience in busy restaurant enviroment are prioritized.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • A diverse team you can count on.
  • Cleare employment conditions and remuneration always on time.
  • Salary from 1720 to 1980.
  • Possibility of extra hours.
  • Accommodation just 2 minutes form work and 5 from the beach.
  • The opportunity for an unforgettable experience.
  • Hospitality language course – Spanish, French, German.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Marmarton

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Audyt bezpieczeństwa to kompleksowa analiza warunków pracy oceniająca stan bezpieczeństwa i higieny pracy w danej firmie. Składa się on z wielu elementów i obszarów np. weryfikacji procesów, stanu maszyn i urządzeń, zabezpieczenia ...