eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › IT Service Manager

Kto szuka:

Talent Flow Sp. z o.o.

Stanowisko:

IT Service Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do wewnętrznych struktur naszego Klienta - polskiej spółki specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań HR - poszukujemy osoby na stanowisko Technical IT Manager

Rola będzie opierała się na zarządzaniu kilkuosobowym zespołem, poprzez wsparcie merytoryczne i techniczne w tworzeniu rozwiązań IT. Jeśli stawiasz na nieustanny rozwój zawodowy i zależy Ci na przyjaznym środowisku, w którym twoje pomysły są wykorzystywane, to nie czekaj i aplikuj już teraz!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Opis zadań

  • Zarządzanie pracą 4-osobowego zespołu
  • Doradztwo techniczne i dzielenie się swoją wiedzą poprzez proponowanie skutecznych rozwiązań
  • Udział w wewnętrznych projektach i nowych inicjatywach
  • Utrzymanie i udoskonalanie infrastruktury, systemów i aplikacji IT
  • Przeprowadzanie code review i wdrażanie automatyzacji
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Działu IT i innymi zespołami

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w tożsamej roli
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft 365, Symfonii, VBA i SQL
  • Biegłość w tworzeniu analiz biznesowych
  • Wielozadaniowość i wysoko rozwinięte kompetencje miękkie (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność, proaktywna postawa)
  • Mile widziana znajomość systemów CRM / kadrowo-płacowych

Oferta

  • Możliwość wieloaspektowego rozwoju zawodowego poprzez samodzielną rolę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną.
  • Komfortowe warunki pracy z nowoczesnego biura zlokalizowanego w centrum Warszawy
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 dzień w tygodniu home office)
  • Ciekawe spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w działaniach charytatywnych organizowanych przez firmę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Talent Flow Sp. z o.o.

branże: HR

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?