eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › IBM Administrator

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

IBM Administrator

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184675

Admnistrator IBM/ B2B/ IT/ Warszawa
Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontaktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Administrator IBM

  • Lokalizacja biura: Warszawa
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa
  • Stawka: do 120 PLN/h netto + VAT
  • Hybrydowy model pracy

Czym będziesz się zajmował:
  • Administrowanie systemami AIX, Solaris oraz zarządzanie IBM Power i SPARC - utrzymanie środowiska, reagowanie na incydenty i usuwanie awarii
  • Zarządzanie systemami klienckimi na infrastrukturze (wewnętrznymi jak i w chmurze)
  • Uczestniczenie w projektach zawiązanych z instalacjami nowych systemów oraz migracjami na nowe środowiska i do chmury
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności
  • Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • Współpraca z działem architektów w zakresie wdrażania nowych systemów do chmury prywatnej i publicznej
  • Weryfikacja poziomu dostarczanych usług (SLA), modyfikacja i wprowadzanie nowych KPI
  • Automatyzacja procesów podnoszenia dostępności i wydajności

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego i nie tylko
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Administrator
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów związanych z administracją środowiskiem IT
  • Znajomość rozwiązań chmury publicznej AWS/GCP/Azure
  • Umiejętność pisania skryptów BASH/PERL/PYTHON
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu środowisk o wysokiej dostępności
  • Wiedza na temat sieci SAN oraz technologii Storage
  • Dobra znajomość technologii sieciowych L2 i L3: VLAN, TCP/IP
  • Znajomość platformy wirtualizacji VMware, OpenStack
  • Znajomość rozwiązań HA (np. haproxy, keepalived, nginx itp.)
  • Znajomość systemu monitoringu Zabbix
  • Wiedza z zakresu CI/CD management
  • Znajomość sprzętu serwerowego takich producentów jak IBM Power, SPARC (umiejętność dobrania odpowiedniej konfiguracji sprzętowej, konfiguracja ustawień, aktualizacja)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!
  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-22

    do końca oferty: 15 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja