PracaOferty pracy Warszawa › HSE Specialist z językiem angielskim

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

HSE Specialist z językiem angielskim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z rozporządzeniem, tj. szkolenia, opiniowanie, audyty, postępowania powypadkowe oraz inne
  • Inicjowanie działań oraz wdrażanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP
  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych oraz tematycznych
  • Czynny i aktywny udział w promowaniu kultury BHP wśród pracowników, współpracowników oraz klientów poprzez wizyty, pogadanki, warsztaty, rozmowy, szkolenia, kampanie
  • Przygotowywanie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją związaną ze zintegrowanym systemem zarządzania
  • Wsparcie w zagadnieniach związanych ze środowiskiem ISO 14001

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe BHP (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość systemów ISO 45001, ISO 14001, ISO 9001, w szczególności od strony audytowej (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę  stacjonarną w systemie hybrydowym
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Konsulting

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.