PracaOferty pracy Warszawa › Analityk biznesowy - branża retail - praca hybrydowa z Warszawy

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Analityk biznesowy - branża retail - praca hybrydowa z Warszawy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale HR/administracja.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki przyszłego pracownika:

  • Praca z danymi (system SAP)
  • Praca z językiem SQL oraz z ETL i Machine Learningiem
  • Tworzenie analiz biznesowych
  • Analiza danych
  • Tworzenie i modyfikowanie raportów (PowerBI, Excel)
  • Opisy i wizualizacje procesów
  • Tworzenie pakietów a także procesów przepływu danych (usprawnianie i tworzenie baz)
  • Udział w tworzeniu systemów, wykorzystywanych w firmie

Wymagania na stanowisku:

  • Znajomość T-SQL w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość ETL i Machine Learningiem
  • Język angielski: poziom B2

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, to tożsamym stanowisku

Dodatkowo:

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • analityczny sposób myślenia
  • zainteresowanie branżą
  • wykształcenie kierunkowe związane z branżą - mile widziane

Nasz klient zapewnia:

  • Praca hybrydowa - nowoczesne biuro w Warszawie
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego, na stanowiska seniorskie
  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Konsulting