eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › HR Specialist

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

HR Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do międzynarodowej firmy z branży piekarniczej, która dynamicznie wchodzi na polski rynek, szukamy samodzielnej i zaangażowanej osoby na rolę HR Specialist, która będzie chciała się zaangażować w budowanie nowych struktur i pomoc w tworzeniu procedur HR oraz rekrutację pracowników w Polsce.

Twoje zadania:

  • Wsparcie rekrutacyjne: kontakt z kandydatami i managerami w celu wsparcia ich w procesie rekrutacji i onboardingu
  • Kontakt i koordynacja współpracy z agencją rekrutacyjną
  • Przygotowywanie planów rozmów kwalifikacyjnych
  • Kontakt z firmą zajmującą się administracją kadrową i naliczaniem wynagrodzeń oraz koordynacja ich pracy w tym przekazywanie im podpisanych umów i wszystkich danych niezbędnych do naliczania wynagrodzeń
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Przygotowywanie i prowadzenie akt osobowych pracowników oraz niezbędnych dokumentów
  • Koordynacja badań lekarskich, książeczki SANEPID i innych formalności związanych z zatrudnieniem kandydatów

Czego oczekujemy:

  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów polskiego prawa pracy
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane studia kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - praca w międzynarodowym środowisku
  • Zdolność do efektywnej pracy zarówno w zespole, jak i indywidualnie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, skupienie na szczegółach
  • Dostępność natychmiastowa będzie dużym atutem

Benefity:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia
  • Praca w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering