PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Kto szuka:

HEBELKRAFT.PL sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Pozyskiwanie Klientów, rozwój sieci partnerskiej.
  • Sporządzanie i negocjowanie ofert dla Klientów, negocjacje warunków współpracy i zamykanie procesu sprzedaży.
  • Rejestrowanie Klientów w systemie.
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji zamówień, monitorowanie poziomu satysfakcji Klienta.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Przygotowanie ofert handlowych.
  • Wyjazdy na spotkania, delegacje i targi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość języka rosyjskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji handlowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z handlem.
  • Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów sprzedażowych (wielokanałowo – online + offline).
  • Mile widziane doświadczenie w branże części zamiennych i podzespołów .motoryzacyjnych, części zamiennych do motocykli i wyposażenia specjalnego, produktów powiązanych. Również doświadczenie w sferze sprzedaży.
  • Dyspozycyjność – wyjazdy na spotkania i delegacje.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość narzędzi komputerowych potrzebnych do pracy w sprzedaży (CRM, portale społecznościowe, mailing, MS Office, itp.)
  • Elastyczność i zdolność szybkiego uczenia, nastawienie na realizację celów, umiejętności komunikacyjne, zdolność do przyjmowania odpowiedzialności.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły, umiejętności pracy nad wieloma projektami.
  • Komunikatywność, kreatywność i pasja.

Firma oferuje:

  • Dołączenie do poszerzającego się teamu;
  • Pracę w Firmie międzynarodowej w branży motoryzacyjnej;
  • Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku;
  • Przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System wynagrodzenia uwzględniający premię od osiąganych celów;
  • System szkoleń produktowych i technicznych;
  • Wsparcie marketingowe w realizacji celów sprzedaż;
  • Pracę w biurze, możliwe wyjazdy na spotkania biznesowe;
  • Grafik pracy: 5/2 09:30-18:00, dni wolne - sob., niedz.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: HEBELKRAFT.PL sp z o.o.

branże: Sprzedaż