eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Administrative Assistant

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Administrative Assistant

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1182150

Dla międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Administrative Assistant. Jest to świetna możliwość rozwoju w kierunku Office Koordynatora!

 Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie biura
  • wsparcie Zarządu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (księgowość, finanse)
  • współpraca z administratorem budynku
  • dbanie o estetyczny wygląd biura
  • zamawianie materiałów biurowych
  • kontakt z dostawcami, negocjacja warunków, umów
  • dbanie o dobrą atmosferę w biurze
  • wsparcie dla pracowników
  • organizowanie spotkań integracyjnych pracowników
  • Asystowanie prezesowi

  Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w kierunku Office Koordynatora
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć działania, proaktywność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
  • doskonałe zdolności organizacyjne

  To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współpraca z Senior Managementem
  • rozwój wraz ze wzrostem firmy
  • realny wpływ na kierunek funkcjonowanie biura

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa