eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Frombork › PRACOWNIK SOCJALNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK SOCJALNY

Lokalizacja:

Frombork

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0206

Obowiązki:

1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w terenie oraz udział w interwencjach, kompletowanie dokumentacji, praca socjalna.
2. Realizowanie procedury Niebieskie karty, praca w Grupach Diagnostyczno-Pomocowych powołanych przez Zespół Interdyscyplinarny.
3. Pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacyjne pozarządowe oraz wspieranie w uzyskaniu pomocy.
4. Pobudzanie społecznej aktywności inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, środowisk społecznych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje do wykonywania zawodu pracownika socjalnego określa art. 116 ust 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j.: dz.U. z 2023 r. poz. 901 ze zm.).

Miejsce pracy: Młynarska 5b, 14-530 Frombork, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: bezposredni kontakt z pracodawcąskierowanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia