eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Podlechy › KIEROWNIK BUDOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Lokalizacja:

Podlechy

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0119

Obowiązki:

bezpośredni nadzór nad pracami budowlanymi;
współpraca z podwykonawcami, dostawcami,;
kontrola jakości i terminowości pracy zgodnie z prawem budowlanym i wewnętrznymi procedurami

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodoweumiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych;umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: 11-430 Podlechy 19, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv na adres pocztowy lub e-mail

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA RTR Accountant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-16

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia