PracaOferty pracypomorskieZdrowie / Medycyna / Farmacja › łódź warszawa

Znajdź oferty pracy

10 243 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

branża: Zdrowie / Medycyna / Farmacja
województwo: pomorskie
gdzie: łódź warszawa

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    2024-05-28 Medicover Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Gdańsk , Targ Sienny​ 7
    oferta w kategorii: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

    Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu. Najlepszy kandydat to taki, który posiada: aktualne prawo wykonywania zawodu , kursy - mile widziany kurs szczepień, ...

  • Magister farmacji

    2024-04-18 Praca.farmacja.pl Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Chojnice

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Magister Farmacji.  Lokalizacja: Chojnice Zainteresowanym osobom oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 10 000zł (netto) stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowę o ...

  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    2024-05-30 Medicover Stomatologia Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Gdańsk , ul. Grunwaldzka 472

    Twoje zadania:   dbanie o doświadczenia pacjenta  rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,   promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.

sprawdź szczegóły

Miasto