PracaOferty pracyśląskieProdukcja / Przemysł › pracownik montażu

Znajdź oferty pracy

10 110 ofert w bazie

Znaleziono 2 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

słowa kluczowe: pracownik montażu
branża: Produkcja / Przemysł
województwo: śląskie

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Pracownik montażu 1 zmiana

    2024-06-01 HR SIGMA Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Tychy
    oferta w kategorii: Produkcja / Przemysł

    Zadania: montaż detali Wymagania: gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym chęć do pracy i nauki, umiejętność pracy w zespole, dogodny dojazd do strefy przemysłowej. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac...

  • Pracownik montażu - praca od zaraz

    2024-06-02 HR SIGMA Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Ustroń

    Zadania: Prace montażowe na produkcji, Obsługa maszyn montażowych, Wzrokowa kontrola jakości. Wymagania: Gotowość do podjęcia pracy, Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub osoby ambitne chętne do zdobycia doświadczen...

sprawdź szczegóły

Województwo

Miasto

Branża