PracaOferty pracy Toruń › Pracownik lotniska / NIEMCY / 2000 EUR netto

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik lotniska / NIEMCY / 2000 EUR netto

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca na lotnisku w Monachium

Do Twoich zadań będzie należało:

  • naziemna obsługa samolotów na płycie lotniska;
  • załadunek bagaży oraz przewożenie ich do samolotów;
  • rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową;
  • kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych;
  • sortowanie bagażu.

Oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. A2;
  • sprawności fizycznej;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (6 dni pracy/3 dni wolne);
  • udokumentowania ostatnich 5 lat stażu pracy i miejsca zamieszkania (z tego względu proces rekrutacji zajmuje kilka tygodni);
  • prawa jazdy kat. B (samochód na wyjazd nie jest wymagany);
  • odpowiedzialności i punktualności.

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę brutto 2345 EUR / miesiąc (ok. 2000 EUR netto);
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • pracę na pełny etat;
  • zakwaterowanie;
  • duże zniżki na jedzenie w lotniskowej kantynie;
  • szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska;
  • pomoc w formalnościach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł