eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › PRACOWNIK BIURA HANDLOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK BIURA HANDLOWEGO

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0567

Obowiązki:

Obsługa handlowa (przygotowywanie ofert, realizacja zamówień), negocjacje handlowe,
doskonalenie wiedzy produktowej, realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie trwałych relacji z kluczowymi klientami, obsługa programu handlowo-magazynowego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • komunikatywność
  • obsługa komputera - Ms Office
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność i punktualność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : prawo jazdy kat. B[Umiejętność 1] : odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, motywacja do pracy, planowanie i dobra organizacja[Inne] : mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: Wschodnia 36a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: paulina@pl-protech.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DOZORCA - PALACZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ŚLUSARZ (NR 0870)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-27

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż