PracaOferty pracy Tomaszów Mazowiecki › Praca przy produkcji rogali i przekąsek

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca przy produkcji rogali i przekąsek

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do naszego zespołu w firmie lidera kategorii wypiekanych przekąsek i rogali!

Zadania na stanowisku:

  • Formowanie rogali/Bake Rollsów zgodnie z wytycznymi produkcji;
  • Pakowanie rogali/Bake Rollsów do kartonów z dbałością o jakość i estetykę;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • Wykonywanie wszelkich dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem w firmie systemów jakościowych;
  • Wykonywanie poleceń przełożonego zgodnie z wytycznymi;

Wymagania:

  • Aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do jego wykonania;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym;
  • Dyspozycyjność i obowiązkowość;

Oferta:

  • Praca u dynamicznie rozwijającego się lidera kategorii wypiekanych przekąsek i rogali
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Godzinowa stawka podstawowa + atrakcyjne premie: 50% dodatek do zmiany nocnej, 30% dodatek weekendowy, premia do 5% podstawy;
  • Darmowy transport pracowniczy: Opoczno, Bukowiec Opoczyński, Kolonia Kruszewiec, Kraśnica, Inowłódz, Sławno, Olszowiec, Antoniówka, Szadkowice, Kamień, Tomaszówek, Sługocice, Białobrzegi
  • Dostęp do pakietu Manpower Premium (prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie Generali, karta Multisport i inne)

Zapraszamy do aplikacji poprzez stronę internetową, korzystając z przycisku "Aplikuj"!

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Oferta pracy tymczasowej
Nr. ref.: 10785

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna