eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tczew › Operator produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator produkcji

Lokalizacja:

Tczew

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją elektroniki dla różnych branż, poszukujemy osób na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI.

Zadania:

  • klejenie obudów
  • montaż podzespołów,
  • lutowanie,
  • oklejanie komponentów,
  • pakowanie,
  • rozpakowywanie komponentów,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • podstawowa obsługa komputera

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • mile widziana umiejętność posługiwania się suwmiarką oraz znajomość rysunku technicznego
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u Kilenta
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatek za pracę w nocy + premia frekwencyjna + premia efektywnościowa
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym (zależy to od stanowiska i działu)
  • Benefity pracownicze: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, siłowania na terenie firmy
  • Szkolenie i wsparcie w procesie adaptacji

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna