eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczytno › SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Szczytno

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0262

Obowiązki:

- prowadzenie ewidencji księgowej w pełnych księgach rachunkowych,
- rozliczenia VAT prowadzenie rejestru i wysyłka JPK,
- rozliczenia CIT kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych,
- sprawozdawczość GUS,
- weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków,
- weryfikacja kompletności dokumentów,
- kontrola merytoryczna i księgowanie wszelakich dokumentów księgowych, np.: faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe,
- księgowanie innych transakcji związanych z końcem miesiąca np. amortyzacja, rezerwy,
- ewidencja środków trwałych,
- analiza transakcji finansowych,
- przygotowywanie przelewów bankowych,
- księgowanie wynagrodzeń,
- uzgadnianie rozrachunków i potwierdzanie sald z kontrahentami,
- udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
- współpraca z zewnętrznymi instytucjami (np. ZUS, GUS, Bank),
- okresowa analiza kont księgowych i realizacja procedury zamykania miesiąca, roku
PRACA: w poniedziałki w godz. 7:00-15:00 lub 9:00-17:00, od wtorku do piątku w godz. 7:00-15:00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse

Pozostałe wymagania:

  • NIEZBĘDNE:doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku samodzielnego księgowego w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych,praktyczna znajomość UoR oraz przepisów prawa podatkowego - podatku CIT i VAT,znajomość ustawy prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych,umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,dobra organizacja pracy,znajomość obsługi komputera i programu office (Word, Excel),umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespoleMILE WIDZIANE:znajomość obsługi programu księgowego ZSI Unisoft,doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami

Miejsce pracy: Józefa Narońskiego 2, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV złożone bezpośrednio do pracodawcy, dodatkowo można otrzymać skierowanie do pracy od Doradcy Klienta PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse