PracaOferty pracy Szczecin › Szlifierz CNC | do wałków CNC lub konwencjonalnej | z D O Ś W I A D C Z E N I E M

Kto szuka:

Adamus SA

Szlifierz CNC | do wałków CNC lub konwencjonalnej | z D O Ś W I A D C Z E N I E M

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czy jesteś pasjonatem technologii CNC i poszukujesz nowych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży? Masz doświadczenie jako Szlifierz CNC i pragniesz wykorzystać swoje umiejętności w pracy, która przyniesie Ci satysfakcję oraz możliwość rozwoju? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!
 Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dla którego najwyższa jakość i precyzja są na pierwszym miejscu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych Szlifierzy CNC do dołączenia do naszego zespołu. Nasza oferta to nie tylko praca, ale także szansa na rozwój zawodowy w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa szlifierki do wałków CNC lub konwencjonalnej
  • Tworzenie programów do szlifowania (dla szlifierki CNC)
  • Dobieranie narzędzi skrawających i parametrów skrawania
  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie
  • Kontrolowanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
  • Bieżąca konserwacja używanych maszyn i narzędzi

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie przy obsłudze szlifierek CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych

To oferujemy:

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny
  • WYNAGRODZENIE: 5 500 - 9 500 zł / mies. brutto
  • Praca zmianowa: tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: TAK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Adamus SA

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia