PracaOferty pracy Warszawa › Pomocnik Mechanika - Serwis zabudów pojazdów komunalnych

Kto szuka:

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomocnik Mechanika - Serwis zabudów pojazdów komunalnych

Lokalizacja:

Warszawa, Targówek

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres Twoich obowiązków:
  • wykonywanie prostych prac z zakresu mechaniki
  • pomoc przy pracach serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Możliwość rozwoju:
  • pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej lub elektryki
  • awans na samodzielne stanowisko serwisanta
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • chęci rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki
  • umiejętności montażu lub naprawy prostych układów mechanicznych
  • podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego
  • praktycznej umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
  • gotowości do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 oraz 10:00-18:00
  • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej
  • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym
Zatrudniamy osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe jak również osoby, które posiadają umiejętności w zakresie napraw mechanicznych zabudów pojazdów komunalnych, samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych lub maszyn rolniczych.

Firma oferuje:

Możemy Ci zaoferować:
  • wynagrodzenie pomiędzy 6000 – 7000 zł brutto uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat
  • możliwość awansu
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wyższych pakietów medycznych
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Tak pracujemy w tym dziale:

Nasz zespół serwisowy w Warszawie liczy 13 osób, z czego w warsztacie pracuje 7 serwisantów. Podczas wdrożenia do pracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników.
Uczestniczymy w szkoleniach technicznych i produktowych. Rozwijamy umiejętności w dziedzinie elektryki, hydrauliki siłowej i mechaniki. Mamy dostęp do dokumentacji technicznej oraz możliwość konsultacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję zabudów. Pracujemy na dobrze wyposażonych stanowiskach.
Mamy zapewnioną odzież i środki ochronne zgodnie z najwyższymi standardami BHP.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-16

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Zoeller Tech Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny