eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Świnoujście › Serwisant Żurawi Portowych

Kto szuka:

Liebherr Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant Żurawi Portowych

Lokalizacja:

Świnoujście

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,
  • Naprawy, przeglądy, modyfikacje oraz regulacje maszyn,
  • Realizowanie napraw i remontów oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • Sporządzanie protokołów z zakresu napraw,
  • Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: mechatronika, elektromechanika, automatyka, elektronika, mechanik, hydraulika siłowa, elektryk,
  • Znajomość układów elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką,
  • Kreatywność, zorganizowanie, inicjatywa w pracy i zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia serwisowe i produktowe w kraju
    i za granicą organizowane przez firmy z grupy Liebherr,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),
  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód,
  • Pełne wsparcie kierownictwa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Liebherr Polska Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny