PracaOferty pracy Świętochłowice › Operator Maszyn - premie, dodatki + transport firmowy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn - premie, dodatki + transport firmowy!

Lokalizacja:

Świętochłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • podstawę 26,41 zł brutto/h
  • premię do 20% wynagrodzenia zasadniczego (26,41 x 168h + 20% = 5324 zł brutto)
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej 20%
  • bezpłatny transport z terenu: Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Żor i Jastrzębia;
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej oraz obsługa maszyn
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł