PracaOferty pracy Swarzędz › Infotainment / Display Development Engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Infotainment / Display Development Engineer

Lokalizacja:

Swarzędz

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Swarzędz
NR REF.: 1182064

Infotainment, Praca hybrydowa ze Swarzędza, UoP

Twoja nowa firma

Jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie.

Twoja nowa rola
  • Analizowanie i definiowanie wymagań dotyczących pokładowych systemów informacyjno - rozrywkowych w tym dokumentacja w zeszytach specyfikacji
  • Sterowanie dostawcami usług inżynieryjnych
  • Testowanie funkcji / systemu w tym tworzenie zaleceń dotyczących zwolnienia funkcji / systemu
  • Raportowanie i terminowe zarządzanie statusem projektu na gremiach marki i gremiach koncernowych
  • Współpraca z innymi markami i spółkami koncernu
  • Praca w międzynarodowych, zwinnych zespołach
  • Kontrola wniosków o zmianę

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Elektronika, Elektrotechnika lub Informatyka
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów, aplikacji lub oprogramowania w sektorze motoryzacyjnym
  • Gotowość do podróży służbowych (Niemcy)
  • Doświadzczenie w zarządzaniu projektem
  • Doświadczenie w branży Automotive

Benefity
  • Praca w jednym z największych koncernów motoryzacyjnych świata
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rozbudowany system wynagradzania i premiowania
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu aut u dealerów
  • Dostęp do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego oraz siłowni na terenie zakładu
  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie
  • Autorski program wdrożenia nowych pracowników
  • System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników
  • Specjaliści dbający o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników
  • Możliwość skorzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego

Kliknij "apply now"

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Tester Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Chief Accountat

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja