eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Suwałki › MAGAZYNIER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja:

Suwałki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0017

Obowiązki:

Praca przy załadunku i rozładunku. Kompletowanie zamówień. Prace porządkowe. Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wykształcenie:

  • gimnazjalne

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Magazynier (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy. Uprawnienia UDT na wózki widłowe lub gotowość do ich wyrobienia. Doświadczenia na st. magazyniera mile widziane.

Miejsce pracy: Szafirowa 5, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Aplikacje z dopiskiem Magazynier prosimy przesyłać na adres hr@salag.com lub w dziale kadr Salag, ul. Szafirowa 5, 16-400 Suwałki.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-13

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy