eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sochaczew › Koordynator wielobranżowy

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Koordynator wielobranżowy

Lokalizacja:

Sochaczew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Doświadczenie zawodowe w nadzorowaniu prac w zakresie automatyki obiektowej,
  • Znajomości norm technicznych rynku producentów urządzeń automatyki obiektowej,
  • Znajomość obsługi programów i narzędzi MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia energetyczne,
  • Umiejętność koordynacji pracy podległego zespołu,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Umiejętność zarządzania projektem.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac projektowych,
  • Koordynacja i nadzór nad: opracowaniem dokumentacji projektowej, uzyskaniem zatwierdzeń dokumentacji przez inwestora; realizacją prac w wyznaczonym budżecie i terminie,
  • Nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych,
  • Nadzór oraz opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • Udział w kontrolach i inspekcjach budowy,
  • Negocjacje z dostawcami urządzeń/systemów oraz przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • Nadzorowanie i weryfikacja pracy podwykonawców.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura