eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Programista SAP ABAP

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Programista SAP ABAP

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu,
  • Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów,
  • Udział w projektach.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z kierunku informatyka lub kierunki pokrewne,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie programowania w środowisku ABAP,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności przekazywania wiedzy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z warunków ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach i inne),
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Informatyka / Telekomunikacja