eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Sprzedawca - Doradca Klienta

Kto szuka:

MONNARI TRADE S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja:

Gliwice, C.H. Forum

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Salon Monnari
Praca od zaraz
Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • łatwości w nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności podejmowania decyzji
  • zaangażowania i inicjatywy
  • mile widziane doświadczenie w branży

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze czasu pracy dostosowanym do potrzeb kandydata lub umowę zlecenia (elastyczny grafik)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
  • system premii prowizyjnych
  • plan pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • zakupy na preferencyjnych warunkach
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego lub ubezpieczenia grupowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: MONNARI TRADE S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...