PracaOferty pracy Skawina › Elektromonter - Elektromechanik AKPiA

Kto szuka:

PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektromonter - Elektromechanik AKPiA

Numer referencyjny:

oraz na terenie wykonywania prac przez Spółkę

Lokalizacja:

Skawina

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania na stanowisku
  • Montaż instalacji elektrycznych i AKPIA na prowadzonych przez spółkę inwestycjach.
  • Dyspozycyjność na wyjazdy służbowe krótkoterminowe.
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii instalacji elektrycznych i AKPiA”
  • Prace konserwacyjno – remontowe instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej”

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wykształcenie
  • Średnie zawodowe lub zasadnicze zawodowe kierunkowe
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziani absolwenci szkół o specjalności elektrycznej i AKPiA

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju, narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Key Account Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ratownik Medyczny

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: PRU MEGA-REM Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna