eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Kto szuka:

INSTAL - LUBLIN S.A.

Stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

INSTAL - LUBLIN S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Sporządzanie harmonogramu oraz analiza postępu wykonywanych prac
  • Sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej
  • Monitorowanie kosztów budowy
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Podwykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: INSTAL - LUBLIN S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...