PracaOferty pracy Stanisławów Pierwszy › Kierownik Działu Realizacji

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Kierownik Działu Realizacji

Lokalizacja:

Stanisławów Pierwszy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzór nad realizacją wykonywanych prac technologicznych
  • analizowanie umów, opracowywanie harmonogramów, ustalanie zakresu prac z podwykonawcami oraz kompleksowe zarządzanie dokumentacją
  • współpraca z kierownictwem budowy, działem realizacji i projektowania
  • zarządzanie organizacją oraz logistyką budowy
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach, przeglądach etapowych i końcowych przy oczyszczalni ścieków
  • kontrolowanie harmonogramu dostaw prefabrykowanych urządzeń w magazynie firmy
  • monitorowanie i zarządzanie rozliczeniami podwykonawców

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze o podobnym profilu specjalizacji i minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku menedżerskim
  • zdobyłeś wykształcenie techniczne z zakresu branży sanitarnej, komunalnej lub inżynierii środowiska
  • znasz prawo budowlane i posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania projektami technologicznymi
  • posiadasz doświadczenie w branży instalacyjnej z zakresu oczyszczalni ścieków - realizowanie budownictwa komunalnego lub przemysłowego
  • potrafisz czytać i analizować dokumentację projektową z branży sanitarnej
  • znasz programy pakietu MS Office (MS Project, Excel, Word) oraz Autodesk AutoCAD
  • masz prawo jazdy kat. B
  • posiadasz uprawnienia budowalne - dodatkowy atut

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, pakiet socjalny)
  • pracę stacjonarną połączoną z wyjazdami służbowymi na terenie całej Polski
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Inne / Pozostałe