PracaOferty pracy Rzeszów › Asystent Projektanta/Projektant branży geotechnicznej - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Asystent Projektanta/Projektant branży geotechnicznej - rekrutacja online

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta - lidera na rynku w zakresie technologii geoinżynieryjnych - poszukujemy doświadczonego Asystenta bądź Projektanta do obszaru geotechnicznego.

Asystent Projektanta/Projektant branży geotechnicznejMiejsce pracy: Rzeszów

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie koncepcji projektowych, obliczeń statycznych oraz przedmiarów;
  • projektowanie obudów wykopów, posadowień obiektów inżynierskich i kubaturowych, wzmocnienia gruntu i palowania;
  • kontakt i współpraca z klientami, konstruktorami i podwykonawcami;
  • koordynowanie prac projektowych w odniesieniu do ustalonych harmonogramów;
  • współpraca z innymi Projektantami oraz Pionem Produkcyjnym;
  • pełnienie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym (mile widziane w specjalności: geotechnika lub budownictwo podziemne);
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży geotechnicznej;
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i/lub mostowej;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość oprogramowania AutoCad, MSOffice, pakietu Geo5 i/lub GGU;
  • prawo jazdy kat.B;
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność organizacji czasu pracy;
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych;

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w obszarze technologii geoinżynieryjnych,
  • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • możliwość korzystania z kosztów uzyskania przychodów („prawo autorskie”);
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w ciekawych, ambitnych projektach;
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, opieka medyczna, dofinasowanie do wypoczynku);
  • niezbędne narzędzia pracy;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-02

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł