PracaOferty pracy Kleszczów › Lider zmiany produkcyjnej (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Lider zmiany produkcyjnej (m/k)

Lokalizacja:

Kleszczów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • organizacja prawidłowego przebiegu napraw korekcyjnych i prewencyjnych tłoczników,
  • realizacja gotowości tłoczników względem planów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów na narzędziowni,
  • organizacja obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych,
  • organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • analiza i modyfikacja rysunków 2D i 3D stempli i matryc.

Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 2 lata,
  • praktyczna wiedza o procesach w dziale narzędziowni,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego,
  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad, DrawftSight, ZW3D,
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • duża samodzielność w działaniu i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania zadań i problemów pod presją czasu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń wstępnych i rocznych, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne, imprezy integracyjne),
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe,
  • duże możliwości rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-12

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł