PracaOferty pracy Przemyśl › Specjalista Nefrolog / Specjalista Chorób Wewnętrznych

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista Nefrolog / Specjalista Chorób Wewnętrznych

Lokalizacja:

Przemyśl

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie pacjentom wysokiego poziomu opieki zdrowotnej.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego medycznego, o specjalizacji: Nefrologia lub Chorób Wewnętrznych,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Odpowiedzialności, zaangażowania i umiejętności współpracy z zespołem, otwartości na potrzeby pacjenta.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb  kandydata: umowę o pracę, B2B lub kontrakt,
  • Możliwość elastycznego dopasowania grafiku do potrzeb i możliwości kandydata,
  • Pracę na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z dbałością o najwyższą jakość standardów opieki nad pacjentem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, poszukujemy Lekarza na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center