eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Pruszków › Technik Logistyki

Kto szuka:

Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.

Stanowisko:

Technik Logistyki

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • prace mające na celu utrzymanie budynku logistycznego w należytej sprawności technicznej,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń,
  • drobne prace ogólnobudowlane,
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych,
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych,
  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • doświadczenie w branży obsługi technicznej nieruchomości komercyjnych lub wykonawstwie/serwisie instalacji,
  • wykształcenie techniczne,
  • mile widziane uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV oraz E3 (a także mile widziane w pozostałych grupach),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów,
  • ukierunkowanie na realizację zadań.
  • prawo jazdy kat B i auto we własnym zakresie.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia,
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce,
  • przyjazną atmosferę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet medyczny, multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawalnik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Konstruktor

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.

branże: Dział techniczny