PracaOferty pracy › Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Kto szuka:

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Stanowisko:

Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

miejsce pracy: teren całego kraju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki
  • obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR
Wymagania
  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi żurawi kołowych
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Firma oferuje:

Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie w/g stawki godzinowej 30,00 - 40,00 zł netto
  • gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie, posiłki, diety
  • praca w delegacji od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę lub własna działalność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura