eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Automatyk - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Automatyk - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka.

AutomatykMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Projektowanie, programowanie i konserwacja systemów automatyki przemysłowej.
  • Monitorowanie pracy systemów automatyki, identyfikacja i szybkie usuwanie usterek.
  • Analiza i usprawnianie procesów produkcyjnych poprzez dostosowywanie systemów automatyki do zmieniających się potrzeb.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyki w celu zwiększenia wydajności i efektywności produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie automatyki, elektroniki, informatyki lub pokrewnych.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana znajomość branży produkcyjnej.
  • Znajomość programowania sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley, itp.) oraz systemów SCADA.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...