PracaOferty pracy Poznań › Area Sales Manager (wod. - kan.) - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Area Sales Manager (wod. - kan.) - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży urządzeń wodno-kanalizacyjnych, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Area Sales Manager dedykowanego na obszar Poznania i Wielkopolski.

Area Sales Manager (wod. - kan.)Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Rozwój współpracy z partnerami biznesowymi firmy w rynku dystrybucji hurtowni instalacyjno -sanitarnych i budowlanych oraz usług dla zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych,
  • Wdrażanie systemów zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych w technologii  min. WMBUS/OMS, Lora, NBIoT, LTE Cat-M1, M2M-GSM,
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji techniczno - handlowych,
  • Wsparcie merytoryczne dla klienta i dobór optymalnych rozwiązań,
  • Nadzór i koordynacja usług instalacyjnych oraz odczytów liczników,
  • Współpraca z firmami wykonawczymi,
  • Prowadzenie doradztwa technicznego, szkoleń, konferencji,
  • Współudział w przygotowaniu ofert techniczno - handlowych,
  • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Doświadczenie w branży wod-kan w zakresie instalacji sanitarnych, sieci hydraulicznych, kanalizacyjnych lub grzewczych – mile widziane,
  • Doświadczenie na stanowisku doradcy techniczno-handlowego,
  • Znajomość procedur przetargów publicznych oraz doświadczenie w analizie specyfikacji, przygotowaniu i składaniu ofert przetargowych,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów, dyspozycyjność, aktywność i entuzjazm,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe,
  • Pracę w młodym i aktywnym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon,
  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Współpraca na umowę o pracę  lub kontrakcie agencyjnym i swojej działalności gospodarczej jako agent.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż