eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Analityk biznesowy

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Analityk biznesowy

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • prowadzenie analiz np. Ryzyka, inwestycyjnych
  • monitorowanie rynku budowlanego
  • modelowanie procesów biznesowych
  • wsparcie jednostek biznesowych w identyfikowaniu, analizie i weryfikacji potrzeb
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowych oraz prezentowanie treści/rekomendacji
  • wsparcie procesów wdrażania strategii organizacyjnej
  • koordynowanie oraz monitorowanie procesów zmian
  • tworzenie i monitorowanie miar efektywności biznesowej procesów
  • działanie w ramach zespołów projektowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań analitycznych
  • umiejętności analityczne

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • praca w systemie hybrydowym
  • niezbędne narzędzia pracy
    benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, karty sportowe etc.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Konsulting

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...