eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Miejsce Piastowe › PROJEKTANT KONSTRUKCJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI

Lokalizacja:

Miejsce Piastowe

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0341

Obowiązki:

- opracowywanie obliczeń statystyczno-wytrzymałościowych w celu opracowania dokumentacji branży konstrukcyjnej;
- opracowywanie dokumentacji projektowych na etapie koncepcji, projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego w branży konstrukcyjnej;
- optymalizacja konstrukcji oraz procesów produkcyjnych;
- współdziałanie z ekipami montażowymi oraz działanie prowadzące do odbioru robót;
- współpraca z kierownikiem buduwy;
- czuwanie nad jakością wykonywanych prac w stosunku do wykonywanej dokumentacji;

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • - umiejętność wykonywania obliczeń statystyczno - wytrzymałościowych w programach obliczeniowych;- wykonywanie dokumentacji technicznej branży konstrukcyjnej;- znajomość oprogramowania - CAD , pakiet MS Office;- mile widziana znajomość języka angielskiego;

Miejsce pracy: Dworska 25, 38-430 Miejsce Piastowe, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia