eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Cmolas › PRACOWNIK DO SPRAW OPAKOWAŃ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DO SPRAW OPAKOWAŃ

Lokalizacja:

Cmolas

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0324

Obowiązki:

Koordynowanie procesu projektowania opakowań,
współpraca z agencjami graficznym oraz drukarniami w procesie tworzenia opakowań,
stały nadzór nad ilością opakowań w celu realizacji planu produkcyjnego,
tworzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej opakowań,
śledzenie rynku opakowań,
współpraca głównie z działem jakości.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe opcjonalnie średnie związane z technologią żywności, bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności graficzne, mile widziana znajomość rozporządzeń dotyczących znakowania opakowań oraz Codexu Alimentarius.Firma gwarantuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,korzystny system wynagrodzenia,pracę w miłym zespole,niezbędne narzędzia pracy,szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, szkolenia.

Miejsce pracy: 36-105 Cmolas 475, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie, kontakt telefoniczny: 531 832 700,CV można składać: mailowo na adres: kadry@lestello.com.pl osobiście w siedzibie firmy: Cmolas 475, 36-105 Cmolas

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MECHANIK SKRZYNI BIEGÓW Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA APLIKANT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia