eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Pustków-Osiedle › OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Lokalizacja:

Pustków-Osiedle

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/21/0243

Obowiązki:

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: 39-206 Pustków-Osiedle, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: KONTAKT TELEFONICZNY, SKIEROWANIE, CV NA MAIL: sekretariat@tommax.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-02-22

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w pierwszym roku pracy w 2019 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w pierwszym roku pracy w 2019 roku

    Mediana wynagrodzenia całkowitego absolwentów uczelni technicznych w pierwszym roku pracy wyniosła 4 210 PLN brutto w 2019 roku. Mężczyźni zarabiali więcej od kobiet o 547 PLN. Luka płacowa wyniosła 12,16%.

  • Zmiana w zasiłku chorobowym za okres pozostawania na kwarantannie

    Zmiana w zasiłku chorobowym za okres pozostawania na kwarantannie

    Choć projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 w znacznej części dotyczy sposobu organizowania szpitali i możliwości powoływania nowych osób do leczenia ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2021

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2021

    Lada moment zaczyna się 2021 rok. W jakie dni tygodnia wypadają w nadchodzącym roku święta? Na ile dni wolnych od pracy możemy liczyć w 2021 roku? Kiedy najkorzystniej będzie zaplanować urlop, a kiedy długi weekend?

  • Jakie zarobki księgowych w 2019 roku?

    Jakie zarobki księgowych w 2019 roku?

    W 2019 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 2 041 księgowych. Wśród nich było 1 747 kobiet i 294 mężczyzn. Mediana wynagrodzenia całkowitego na tym stanowisku wynosiła 4 457 PLN brutto miesięcznie. Jak wynika z danych ...

  • Wynagrodzenia 2019 a znajomość języka angielskiego

    Wynagrodzenia 2019 a znajomość języka angielskiego

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 64 tys. osób deklarujące znajomość języka angielskiego. Wśród nich było 35 tys. mężczyzn i 29 tys. kobiet. Mediana wynagrodzeń osób znających język angielski wynosi 5 400 PLN ...