PracaOferty pracy Olsztyn › Specjalista ds. badawczo-rozwojowych

Kto szuka:

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. badawczo-rozwojowych

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Visimind Group jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i rozwojem obrazowych dwu- i trójwymiarowych technologii mobilnych w fotogrametrii i teledetekcji (skaning laserowy), opartych na wykorzystaniu systemów pozycjonowania satelitarnego i nawigacji inercyjnej. Naszymi klientami są największe podmioty gospodarcze z branży energetycznej, gazowej, drogowej i kolejowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy i rozbudową działu R&D poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. badawczo-rozwojowych.

Opis stanowiska pracy:
  • przeprowadzanie badań i prac rozwojowych związanych z technologiami skaningu laserowego i teledetekcji w celu doskonalenia naszych rozwiązań, analiza rozwiązań dostępnych na rynku,
  • analiza danych teledetekcyjnych i wyników skaningu laserowego w celu identyfikacji trendów, wzorców i informacji kluczowych dla naszych projektów,
  • współpraca z zespołem w celu wdrożenia innowacyjnych rozwiązań opartych na skaningu laserowym i teledetekcji,
  • prowadzenie testów i oceny wydajności technologii, a także tworzenie raportów z wyników,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami, klientami i instytucjami naukowymi w celu współpracy badawczej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych, inżynieryjnych lub pokrewnych,
  • mile widziany stopień naukowy doktora,
  • udokumentowany dorobek naukowy (publikacje, konferencje, patenty),
  • doświadczenia w realizacji projektów naukowo-badawczych w ramach projektów finansowanych z funduszy unijnych i krajowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność programowania do przetwarzania i analizy danych (C++, Python, R),
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość, dobre maniery.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnym środowisku badawczo-rozwojowym,
  • ciekawe i ambitne zadania,
  • możliwość współpracy przy projektach o międzynarodowym znaczeniu,
  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Visimind Ltd Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój