eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Góra Motyczna › BRYGADZISTA MONTAŻU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

BRYGADZISTA MONTAŻU

Lokalizacja:

Góra Motyczna

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0587

Obowiązki:

-MONTAŻ ELEMENTÓW PNEUMATYKI
-UCZESTNICZENIE W TESTACH URUCHAMIANIA MASZYN OD STRONY MECHANICZNEJ
-PRACA W OPARCIU O WEWNĘTRZNE PROCEDURY, PLANY MONTAŻU
-CZYTANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ ZWIĄZANEJ Z MONTAŻEM MECHANICZNYM I NA JEJ PODSTAWIE REALIZACJA POWIERZONYCH DZIAŁAŃ
-UMIEJĘTNA REWIZJA WYKONYWANEJ PRACY W OPARCIU O INFORMACJĘ ZWROTNĄ OD KIEROWNIKA PRODUKCJI/DYREKTORA TECHNICZNEGO
-RAPORTOWANIE BIEŻĄCYCH PRAC
- WSPÓŁPRACA Z INNYMI CZŁONKAMI ZESPOŁU.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z ELEKTRONARZĘDZI. POSIADANIE ZDOLNOŚCI MANUALNYCH. ZAANGAŻOWANIE I CHĘĆ POGŁĘBIANIA WIEDZY.UMIĘJTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO ORAZ INSTRUKCJI MONTAŻU.

Miejsce pracy: 39-204 Góra Motyczna 94A, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: BRAK DANYCH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna