eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ostróda › PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja:

Ostróda

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0639

Obowiązki:

Umawianie spotkań z zakresu odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, klimatyzacje itp)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategorii B

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Szczerość, punktualność, zapał do pracy, chęć do nauki, uczciwość.

Miejsce pracy: 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA CIEŚLA - BETONIARZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWCA CE (NR 0780)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?