eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0999

Obowiązki:

• prowadzenie indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów;
• pomoc studentom i absolwentom Uczelni w aktywnym poszukiwaniu pracy;
• pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na wolne stanowiska;
• obsługa strony internetowej i kanałów w mediach społecznościowych;
• prowadzenie szkoleń dla studentów i absolwentów oraz organizacja targów, wykładów, warsztatów i szkoleń dla studentów i absolwentów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : •umiejętność obsługi mediów społecznościowych, • wykształcenie kierunki: doradztwo zaw., zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, socjologia itp[Umiejętność 1] : •doświadczenie na stanowisku doradcy zawodowego (1 rok) , •znajomość programów do ankietyzacji, programów graficznych •umiejętność obsługi strony www[Inne] : Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny. Do podanego powyżej wynagrodzenia zasadniczego brutto należy doliczyć: premię regulaminową 10% oraz dodatek stażowy. Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie internetowej Politechniki Opolskiej w zakładce Informacje - Oferty pracy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PAKOWACZ MEBLI Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPIEKUNKA/SALOWA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting