eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Dyrektor finansowy

Kto szuka:

Vetlab Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor finansowy

Lokalizacja:

Katowice, ul. Żeliwna 36

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie budżetem i planowaniem finansów firmy, w tym opracowywanie strategii finansowej i analizowanie wskaźników finansowych,
  • przygotowanie projektów rozwoju firmy oraz analiza finansowa efektywności takich inwestycji,
  • zarządzanie krótko- i długoterminową płynnością finansową,
  • zarządzanie wskaźnikami ekonomicznymi sprawozdań finansowych,
  • współpraca z bankami,
  • ocena i zarządzanie ryzkami finansowymi,
  • wspieranie decyzji biznesowych poprzez zapewnienie danych, analiz i raportów pozwalających prowadzić organizację zgodnie z przyjętą strategią i wizją spółki,
  • opracowywanie zarządzeń, procedur i instrukcji służbowych w zakresie działania struktury finansowo-księgowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora finansowego,
  • wiedza i praktyczne umiejętności m.in. w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami,
  • doświadczenie w sporządzaniu kalkulacji, analiz finansowych w celach zarządczych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • odpowiednie narzędzia pracy oraz benefity pracownicze.
  • dobrą atmosferę pracy, pełne wdrożenie i wsparcie.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie