eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Pracownik produkcji

Kto szuka:

IFM ECOLINK

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co Ci oferujemy:
  • Stabilną pracę z umową o pracę od samego początku zatrudnienia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce na terenie zakładu
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Pracę w systemie trzyzmianowym 22-6 14-22, 6-14,
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Do Twoich obowiązków będzie należała:
  • Praca przy montażu wiązek kablowych (m.in. cięcie kabli mechaniczne, montaż złączy)
  • Kontrola techniczna, jakościowa i wzrokowa wykonywanej pracy, materiałów i komponentów
  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi (inspekcja, test, magazyn)
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Firma oferuje:

Wymagania:
  • Zdolności manualne (praca z małymi elementami – sprawne ręce i dobry wzrok)
  • Wykluczona wada daltonizmu (konieczność rozróżniania kolorów)
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: IFM ECOLINK

branże: Produkcja / Przemysł