PracaOferty pracy okolice Frankfurtu nad Menem › Pracownik produkcji - produkcja leków / wyjazdy dla par

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - produkcja leków / wyjazdy dla par

Lokalizacja:

okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Pomocników produkcji

Klient działa w branży farmaceutycznej.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 06.05.
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Obowiązki:
produkcja:
- sortowanie
- pakowanie
- przygotowanie do wysyłki

 magazyn:
- praca ze skanerem
- kontrola towarów
- wysyłka

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego - 1 osoba na parę
- własne auto na wyjazd - dodatek 100 euro brutto / mies

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50-14  euro brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
- dodatek za wyjazd własnym autem- 100 € brutto/mies
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna